O Nas

Poszukujecie ciekawych rozwiązań promocyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb? Nasze torby z nadrukiem to doskonała reklama dla Ciebie i Twojej firmy, ale też niezwykle praktyczne i funkcjonalne przedmioty w życiu codziennym. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Dlatego też od momentu powstania nasze działania skoncentrowaliśmy na wąskiej specjalizacji.

Nasza specjalizacja to torby papierowe i bawełniane z firmowym nadrukiem wykonywane dla różnego rodzaju firm, urzędów i instytucji… Torby te mogą zostać dowolnie ozdobione Twoją grafiką, logo firmy czy hasłem promocyjnym. Nasze torby reklamowe wykonane zostały z materiałów ekologicznych.

Posiadamy szeroką gamę wyrobów. Korzystając z naszej oferty toreb reklamowych mają Państwo możliwość skorzystania z wielu różnych wymiarów i różnych modeli.

Realizujemy indywidualne zamówienia, uwzględniające zróżnicowane potrzeby Klientów. Pracujemy w oparciu o zaawansowane technologicznie rozwiązania. Tworzymy torby reklamowe z nadrukiem w oparciu o technikę offsetową i sitodruk. Dla zapewnienia trwałości i ciekawszego efektu proponujemy również laminowanie, tłoczenie, pokrycie folią błysk lub mat. W ten sposób powstają niepowtarzalne, bardzo rozpoznawalne i wysoce estetyczne torby reklamowe z nadrukiem.

Nieustannie poszukujemy ciekawszych i oryginalnych pomysłów.